Szukaj na tym blogu

niedziela, 29 stycznia 2012

GLITZ & GLAM BY YASMINE ALOM = threading your eyebrows

Nitkowanie to metoda rewolucyjna, ale nie nowa. Technika ta jest bowiem znana i przekazywana z pokolenia na pokolenie przez kobiety z Indii i krajów arabskich. Jej główną zaletą jest to, że może być stosowana na każdej, nawet wrażliwej skórze gdyż nie powoduje żadnych podrażnień. Nie rozciąga skóry jak woski i jest znacznie mniej bolesna od pozostałych sposobów depilacji.
W przeciwieństwie do innych znanych metod, nitkowanie pozwala na usuwanie nawet najkrótszych i najcieńszych włosków. Dzięki temu uzyskujemy efekt bardzo precyzyjnej depilacji. Po zabiegu na skórze pozostaje lekkie zaczerwienienie, które znika po kilkunastu minutach. Dzięki temu, że nitkowanie usuwa włosy z cebulkami, jego efekt utrzymuje się od 3 do 4 tygodni.
Nitkowanie można wykonać zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i samodzielnie w domu. Zanim uzyskamy oczekiwane efekty musimy nabrać jednak nieco wprawy.
Oto jak wygląda ten rewolucyjny zabieg w praktyce:http://kobieta.dziennik.pl/piekna-i-zdrowa/artykuly/354619,nitkowanie-najlepsza-metoda-na-usuwanie-zbednego-owlosienia-twarzy.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz