Szukaj na tym blogu

środa, 30 stycznia 2013

granat - ekstrakt hamuje stany zapalne, goi kości

http://sklep.spirulina.pl/ekstrakt-z-granatu-hamuje-stany-zapalne-a-36.htmlEkstrakt z granatu hamuje stany zapalne wg Spirulina.pl
Najnowsze, potwierdzone badania wskazują, że granat może pomóc w zwalczaniu przewlekłych stanów zapalnych i zakażeń. Badacze odkryli, iż przyjmowanie ekstraktu z owocu granatu opóźnia proces wystąpienia i nasilania zapalenia stawów. Badania są zgodne z wcześniejszymi założeniami naukowców, które przedstawiają słuszność działania, że wyciąg z granatu może blokować skutecznie enzymy, które przyczyniają się do degradacji chrząstki w chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Meenakshi Shukla z Case Western Reserve University, Cleveland przedstawił przekonujące wyniki badań na zapobieganie reumatoidalnego zapalenia stawów i choroby zwyrodnieniowej stawów. W badaniach klinicznych nad ekstraktem z owocu granatu wykazał, że jego fenomenalne działanie ma wpływ na poprawę zdrowia serca, łagodzenie objawów menopauzy oraz wzmocnienie systemu odpornościowego chroniącego przed rakiem prostaty i jego przerzutami do kości.

Osoby chore na cukrzyce, jak również te u których szkliwo zębów jest wrażliwe na kwas nie powinny spożywać soku z granatów w postaci płynnej. Najlepszym rozwiązaniem jest przyjmowanie suchego ekstraktu w kapsułkach, który będzie utrzymywał łagodny proces fermentacji przeciwutleniających składników.

W ofercie suplementów diety firmy Natura Vitalis znajdziecie Państwo produkt o nazwie CCA, który zawiera szereg naturalnych antyoksydantów chroniących nasz organizm przed działaniem wolnych rodników. W skład produktu wchodzi m.in.: trawa jęczmienna, polifenole z zielonej herbaty, witamina C i E, a także ekstrakt z owocu granatu.
Artykuł opublikowany środa, 12 styczeń 2011.
Produkty powiązane z tym artykułem:
CCA - naturalne przeciwutleniacze
CCA - naturalne przeciwutleniacze
Kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz